Joga

  1. Domovská stránka
  2. Služby
  3. Joga

Joga – body ritual

Joga sa cvičí rôznymi spôsobmi v závislosti od typu školy a pripravenosti žiakov. Je to spôsob, ako nájsť harmóniu medzi telom, mysľou a dušou, a dosiahnuť skutočnú rovnováhu vo všetkých aspektoch života.

Všetky služby

Otváracie Hodiny

pondelok8:00 - 20:00
utorok8:00 - 20:00
streda8:00 - 20:00
stvrtok8:00 - 20:00
piatok8:00 - 20:00
sobotaNa objednávku
nedelaNa objednávku

Často kladené otázky

Joga je vhodná pre ľudí rôznych vekových kategórií a úrovní kondície. Existujú rôzne štýly jogy, od miernejších až po náročnejšie, takže je určená každému v závislosti od daných potrieb a fyzickej kondície.

Pre začiatočníkov sú ideálne cviky, ktoré zlepšujú flexibilitu a pomáhajú nadobudnúť rovnováhu. Všetky vhodné cviky s vami prejde naša inštruktorka jogy.

Na to, aby ste mohli začať s jogou, sa nevyžaduje prílišná flexibilita. V skutočnosti joga napomáha k jej zlepšeniu. Dôležité je začať s tým, čo je pre vás pohodlné, a postupne budovať silu a pohybový rozsah.

Joga zlepšuje duševné zdravie tým, že redukuje stres, zvyšuje pohodu, zlepšuje spánok a pomáha pri koncentrácii. Pravidelná prax môže podporiť rovnováhu medzi telom a mysľou.

Dokonca aj krátke cvičenie jogy počas dňa prináša výhody. Začnite s 15-20 minútami denne a postupne môžete predlžovať trvanie cvičenia podľa svojho času a pohodlia.

Objednajte sa teraz a začnite svoju cestu k lepšiemu životu.