O nás

O nás

REHABKE je moderné rehabilitačné centrum v Košiciach so širokým portfóliom ponúkaných služieb. Náš tím tvoria odborníci so špecializáciou na fyziatriu, balneológiu a liečebnú rehabilitáciu. Disponujeme skúsenými fyzioterapeutmi, masérmi a lektormi.

Naše služby

Ponúkame diagnostiku pohybového aparátu, rehabilitácie šité na mieru, rôzne druhy masáží, individuálne a skupinové cvičenia. Naším cieľom je poskytovať profesionálne a kvalitné služby za účelom zlepšenia zdravia a kvality života našich klientov.

Hodnoty

Naše rehabilitačné centrum stojí na pevnom základe hodnôt, ktoré nás inšpirujú a sprevádzajú na každej ceste. Tvoria základ nášho prístupu k vašej starostlivosti a zdraviu.

Odbornosť

Našou prioritou je poskytnúť vám tú najvyššiu odbornú starostlivosť. Dbáme na kvalitu nášho tímu, na ich profesionalitu, prax a skúsenosti. Sme neustále
v kontakte s najnovšími poznatkami a postupmi
v oblasti rehabilitácie.

Pohotovosť

Zakladáme si na spoľahlivosti a snažíme sa flexibilne reagovať na požiadavky našej klientely. Minimalizujeme čas, ktorý musíte stráviť čakaním a zabezpečujeme, aby ste mohli využiť každú minútu vašej návštevy v našom centre.

Moderné prístupy

Moderné prístupy nám umožňujú neustále sa zdokonaľovať a rozširovať naše vedomosti a schopnosti. Sme vždy otvorení novým možnostiam v diagnostike, liečbe v odbore fyziatrie, liečebnej rehabilitácie a v starostlivosti o ľudské telo.

Náš tím

Tatiana Luberdová

Inštruktorka pilatesu

Pilatesu sa venujem od roku 2007. Po ťažkej autonehode ma zlomenina chrbtice len utvrdila v tom, aké potrebné je mať chrbticu obalenú svalmi. V prvom rade ma napĺňa, keď vidím, aké dôležité je pravidelné cvičenie v každom veku.

Lucia Ničová

Masérka

Masérstvu sa profesionálne venujem 5 rokov. Moja práca je mojím koníčkom a baví ma, že sa môžem neustále vzdelávať v oblasti starostlivosti o ľudské telo. Zameriavam sa na klasickú a relaxačno-aromaterapeutickú masáž, maderoterapiu tela a tváre.

Blagoj Tripčev

Masér

Práci maséra sa venujem už 10 rokov, pretože chcem priniesť pohodu a úľavu od bolesti. Pomáham vám relaxovať a zbaviť sa stresu. Zameriavam sa na klasickú, bankovú a športovú masáž, ale tiež na masáž lávovými kameňmi.

Ľubomír Laubert

Masér

Ako masér s 13-ročnými skúsenosťami v odbore sa zameriavam na klasickú a športovú masáž s cieľom pomôcť zregenerovať vaše telo a uvoľniť napätie, čím ľuďom umožňujem lepšie si vychutnať zdravie a prežiť kvalitnejší život.

Veronika Stachová

Beauty terapeutka/kozmetička

Venujem sa práci beauty terapeutky / kozmetičky, aby som pomohla našim klientom objaviť ich prirodzenú krásu a zlepšiť sebavedomie. Zameriavam sa na botox rias, diatermiu, gua sha – masáž tváre, lamináciu obočia s farbením, beauty rázovú terapiu, telový zábal atď.

Alena Človečko

Recepčná

Chantal Kovalčinová

Fyzioterapeutka

Bibiána Mentová

Trénerka a lektorka

Mgr. Ivana Múdra

Recepčná

Matúš Sciranka

Masér

Viktória Juhasová

Lektorka jógy

Vladimira Hricová

Fyzioterapeutka

PaedDr. Vladimíra Benöcz

Fyzioterapeutka

MUDr. Petra Sabolová

Lekárka

Objednajte sa teraz a začnite svoju cestu k lepšiemu životu.