O nás

O nás

REHABKE je moderné rehabilitačné centrum v Košiciach so širokým portfóliom ponúkaných služieb. Náš tím tvoria odborníci so špecializáciou na fyziatriu, balneológiu a liečebnú rehabilitáciu. Disponujeme skúsenými fyzioterapeutmi, masérmi a lektormi.

Naše služby

Ponúkame diagnostiku pohybového aparátu, rehabilitácie šité na mieru, rôzne druhy masáží, individuálne a skupinové cvičenia. Našim cieľom je poskytovať profesionálne a kvalitné služby za účelom zlepšenia zdravia a kvality života našich klientov.

Hodnoty

Naše rehabilitačné centrum stojí na pevnom základe hodnôt, ktoré nás inšpirujú a sprevádzajú na každej ceste. Tvoria základ nášho prístupu k vašej starostlivosti a zdraviu.

Odbornosť

Našou prioritou je poskytnúť vám najvyššiu odbornú starostlivosť. Dbáme na kvalitu nášho tímu, na ich profesionalitu, prax a skúsenosti. Sme neustále
v kontakte s najnovšími poznatkami a postupmi
v oblasti rehabilitácie.

Pohotovosť

Zakladáme si na spoľahlivosti a snažíme sa flexibilne reagovať na požiadavky našej klientely. Minimalizujeme čas, ktorý musíte stráviť čakaním a zabezpečiť, aby ste mohli využiť každú minútu vašej návštevy v našom centre.

Moderné prístupy

Moderné prístupy nám umožňujú neustále zdokonaľovať a rozširovať naše vedomosti
a schopnosti. Sme vždy otvorený novým
možnostiam v diagnostike, liečbe v odbore fyziatrie, liečebnej rehabilitácie a starostlivosti o ľudské telo.

Náš tím

Zuzana Fančalská

Fyzioterapeutka

Ako fyzioterapeutka s 9 ročnými skúsenosťami sa sústreďujem na poskytovanie najlepšej starostlivosti o vaše telo. Praktizujem cvičenie pohybového ústrojenstva, masáže, Dornovu metódu a Breussovu masáž.

Tatiana Luberdová

Inštruktorka pilates

Pilatesu sa venujem od roku 2007. Po ťažkej autonehode ma zlomenina chrbtice len utvrdila v tom, aké je potrebné mať chrbticu obalenú svalmi. V prvom rade ma napĺňa to, keď vidím aké je dôležité pravidelné cvičenie, v každom veku.

Lucia Ničová

Masérka

Masérstvu sa profesionálne venujem 5 rokov. Moja práca je mojim koníčkom a baví ma, že sa stále môžem vzdelávať v oblasti starostlivosti o ľudské telo. Zameriavam sa na klasickú a relaxačno aromaterapeutickú masáž, maderoterapiu tela a tváre.

Blagoj Tripčev

Masér

Venujem sa práci maséra už 10 rokov, pretože chcem priniesť pohodu a úľavu od bolesti. Pomáham vám relaxovať a zbaviť sa stresu. Zameriavam sa na klasickú, bankovú a športovú masáž a tiež masáž lávovými kameňmi.

Ľubomír Laubert

Masér

Ako masér s 13 ročnými skúsenosťami v odbore sa zameriavam na klasickú a športovú masáž s cieľom pomôcť zregenerovať vaše telo a uvoľniť napätie, čím umožňujem vychutnať
si lepšie zdravie a kvalitnejší život.

Veronika Stachová

Beauty terapeutka/kozmetička

Venujem sa práci beauty terapeutky/kozmetičky, aby som pomohla našim klientom objaviť ich prirodzenú krásu a zlepšiť ich sebavedomie. Zameriavam sa na botox rias, diatermiu, gua sha – masáž tváre, lamináciu obočia s farbením, beauty rázovú terapiu, telový zábal a atď.

Alena Človečko

Recepčná

Tatiana Gedrová

Recepčná

Lenka Horváthová

Fyzioterapeutka

Chantal Kovalčinová

Fyzioterapeutka

Bibiána Mentová

Trénerka a lektorka

Mgr. Ivana Múdra

Recepčná

Matúš Sciranka

Masér

Viktória Juhasová

Lektorka jógy

Vladimira Hricová

Fyzioterapeutka

PaedDr.Vladimíra Benöcz

Fyzioterapeutka

MUDr. Petra Sabolová

Lekárka

Objednajte sa teraz a začnite svoju cestu k lepšiemu životu.