Darčekové poukážky

  1. Domovská stránka
  2. Služby
  3. Darčekové poukážky

Darčeková poukážka v hodnote 25 €

Využite našu darčekovú poukážku v hodnote 25 € a obdarujte svojich blízkych, priateľov alebo rodinu. Držiteľ poukážky si môže vybrať procedúru podľa svojich preferencií a potrieb.

Darčeková poukážka v hodnote 35 €

Využite našu darčekovú poukážku v hodnote 35 € a obdarujte svojich blízkych, priateľov alebo rodinu. Držiteľ poukážky si môže vybrať procedúru podľa svojich preferencií a potrieb.

Darčeková poukážka v hodnote 50 €

Využite našu darčekovú poukážku v hodnote 50 € a obdarujte svojich blízkych, priateľov alebo rodinu. Držiteľ poukážky si môže vybrať procedúru podľa svojich preferencií a potrieb.

Darčeková poukážka v hodnote 100 €

Využite našu darčekovú poukážku v hodnote 100 € a obdarujte svojich blízkych, priateľov alebo rodinu. Držiteľ poukážky si môže vybrať procedúru podľa svojich preferencií a potrieb.

Poukážka 5 vstupov na maderoterapiu

Využite našu darčekovú poukážku piatich vstupov na maderoterapiu a obdarujte svojich blízkych, priateľov alebo rodinu. Procedúra pomáha odstraňovať celulitídu a podporovať tvorbu elastínu a kolagénu.

Poukážka 10 vstupov na maderoterapiu

Využite našu darčekovú poukážku desiatich vstupov na maderoterapiu a obdarujte svojich blízkych, priateľov alebo rodinu. Procedúra pomáha odstraňovať celulitídu a podporovať tvorbu elastínu a kolagénu.

Darčeková poukážka na skupinové cvičenie 9+1 zadarmo

Využite našu darčekovú poukážku desiatich vstupov na skupinové cvičenie a obdarujte svojich blízkych, priateľov alebo rodinu. Cvičenie je zamerané na posilnenie svalov a odstraňovanie svalovej nerovnováhy.

Všetky služby

Otváracie Hodiny

pondelok8:00 - 20:00
utorok8:00 - 20:00
streda8:00 - 20:00
stvrtok8:00 - 20:00
piatok8:00 - 20:00
sobotaNa objednávku
nedelaNa objednávku

Často kladené otázky

Darčekové poukážky majú na sebe uvedenú hodnotu, ktorá môže byť použitá na nákup našich služieb. Príjemca ich môže uplatniť pri platení za služby.

Darčekové poukážky je možné zakúpiť online na našej webovej stránke a budú vám zaslané, prípadne si ich môžete vyzdvihnúť osobne v našom rehabilitačnom centre.

Ak hodnota darčekovej poukážky nepokryje celú sumu procedúry, príjemca bude zodpovedný za doplatenie rozdielu. Platba je možná v hotovosti alebo platobnom kartou.

Darčeková poukážka platí po dobu 365 dní od jej zakúpenia.

V prípade nespokojnosti s našou darčekovou poukážkou kontaktujte, prosím, našu recepciu. Váš problém sa budeme snažiť vyriešiť.

Objednajte sa teraz a začnite svoju cestu k lepšiemu životu.