Pilates

  1. Domovská stránka
  2. Služby
  3. Pilates

Skupinové cvičenie pre seniorov

Pravidelné cvičenie zlepšuje mobilitu, schopnosť chôdze, udržuje sa svalová sila, a tým sa znižuje ich bolestivosť. U starších ľudí sa vďaka tejto fyzickej aktivite zvyšuje odolnosť voči pádom a úrazom.

Skupinový pilates pre tehotné

Pilates pre tehotné je šetrné a predsa účinné cvičenie. Pomáha posilňovať končatiny a chrbtové svalstvo, znižuje tvorbu opuchov, skracuje popôrodnú regeneráciu a pôsobí preventívne na bolesti chrbta.

Pilates pre dámy každého veku

Cvičenie je zamerané na spevnenie svalstva. Nezaťažuje kĺby ani chrbticu, preto je vhodné pre všetky vekové kategórie. Postupným cvičením nadobúdame optimálnu kondíciu v každom veku.

Všetky Služby

Otváracie Hodiny

pondelok8:00 - 20:00
utorok8:00 - 20:00
streda8:00 - 20:00
stvrtok8:00 - 20:00
piatok8:00 - 20:00
sobotaNa objednávku
nedelaNa objednávku

Často kladené otázky

Pilates je vhodný pre ľudí rôznych vekových skupín a úrovní kondície. Môže byť prospešný pre začiatočníkov aj pokročilých, ktorí chcú zlepšiť svoje fyzické a duševné zdravie.

Aj krátke ale pravidelné cvičenia môžu priniesť výhody. Začnite s 15-30 minútami denne a postupne predlžujte trvanie podľa svojho času a pohodlia.

Pilates sa zameriava na posilnenie svalov jadra, ktoré podporujú správne držanie tela. Pravidelná prax môže viesť k lepšiemu držaniu tela a prevencii bolesti chrbta.

Áno, pilates môže byť účinný pri rehabilitácii po zraneniach, pretože sa zameriava na kontrolu pohybu, posilnenie slabších svalov a obnovu správnej mechaniky pohybu.

Áno, pilates dáva dôraz na správne dýchanie a sústredenosť, čo môže pomôcť znížiť stres a zvýšiť relaxáciu.

Pilates sa zameriava na posilnenie svalov jadra a kontrolovaný pohyb, zatiaľ čo joga sa viac zaoberá flexibility, dychom a duchovnými aspektmi.

Objednajte sa teraz a začnite svoju cestu k lepšiemu životu.