Prístrojová terapia

  1. Domovská stránka
  2. Služby
  3. Prístrojová terapia

Rázová vlna Dual Power s diatermiou

Terapia rázovou vlnou sa uskutočňuje prostredníctvom moderného zariadenia, ktoré využíva akustické vlny za účelom stimulácie ošetrovaného tkaniva. Pomáha tak k urýchleniu liečby chronických ochorení šliach, svalových úponov, zápalov či bolestí z preťaženia.

Beauty prístrojová terapia

Liečba rázovou vlnou je vyvinutá špeciálne na ošetrenie nedokonalostí tela a harmonickú obnovu jeho tvarov. Má regeneračné a rekonštrukčné účinky, ktoré podporujú tvorbu kolagénu. Nedávne štúdie preukázali účinné využitie rázovej vlny v oblasti estetickej medicíny pri tvarovaní tela odstránením tuku.

TriJALUX

TriJALUX je zdravotnícka pomôcka, ktorá má formu gélovej výplne na báze kyseliny hyalurónovej. Liečiaca kĺbová výplň sa vloží do boľavého kĺbu pomocou patentovaného prístroja. Podporuje a urýchľuje hojenie. Ošetrenie je úplne bezbolestné a účinok spolu s úľavou od bolesti cítite čoskoro po aplikácii.

Diatermia

Ide o liečbu, pri ktorej sa využíva vysokofrekvenčný elektrický prúd s nízkym napätím. Pôsobí na cirkuláciu krvi a lymfy, zlepšuje látkovú výmenu, uvoľňuje sťahy hladkého svalstva a znižuje bolesť. Využíva sa na liečbu pohybového systému, pri nervových, urologických, gynekologických či kožných problémoch.

Všetky služby

Otváracie Hodiny

pondelok8:00 - 20:00
utorok8:00 - 20:00
streda8:00 - 20:00
stvrtok8:00 - 20:00
piatok8:00 - 20:00
sobotaNa objednávku
nedelaNa objednávku

Často kladené otázky

Prístrojová terapia môže byť vhodná pre ľudí trpiacich bolesťou, zraneniami svalov a kĺbov a pre ľudí, ktorí sa zotavujú po operácii. Môže byť tiež účinná pri rôznych stavoch, ako je napr. artritída.

Áno, prístrojová terapia môže byť účinná pri liečbe chronických bolestí vďaka tomu, že zmierňuje zápal, uvoľňuje svalové napätie a stimuluje hojenie tkanív.

Frekvencia terapie závisí od typu stavu, ktorý sa lieči, a od odporúčaní odborníka. Niektorí pacienti môžu potrebovať niekoľko sedení týždenne, zatiaľ čo iní si môžu vystačiť s jedným týždenným sedením.

Naša prístrojová terapia je pohodlná a bezbolestná.

Áno, na dosiahnutie optimálnych výsledkov je možné kombinovať prístrojovú terapiu s inými liečebnými metódami, ako sú cvičenie, masáže a fyzioterapia.

Objednajte sa teraz a začnite svoju cestu k lepšiemu životu.