Prístrojová terapia

  1. Domovská stránka
  2. Služby
  3. Prístrojová terapia

Rázová vlna Dual Power s diatermiou

Terapia rázovou vlnou sa uskutočňuje prostredníctvom moderného zariadenia, ktoré využíva akustické vlny na účely stimulácie ošetrovaného tkaniva. Pomáha tak k urýchleniu liečby chronických ochorení šliach, svalových úponov, zápalov či bolestí z preťaženia.

Beauty prístrojová terapia

Liečba rázovou vlnou je vyvinutá špeciálne na ošetrenie nedokonalostí tela a harmonickú obnovu jeho tvarov. Má regeneračné a rekonštrukčné účinky podporujúce tvorbu kolagénu. Nedávne štúdie preukázali účinné použitie rázovej vlny v estetickej medicíne pri tvarovaní tela odstránením tuku.

TriJALUX

TriJALUX je zdravotnícka pomôcka vo forme gélovej výplne na báze kyseliny hyalurónovej. Liečiaca kĺbová výplň sa vpraví do boľavého kĺbu patentovaným prístrojom. Podporuje a urýchľuje hojenie. Ošetrenie je úplne bezbolestné a účinok spolu s úľavou od bolesti cítite čoskoro po aplikácii.

Diatermia

Ide o liečbu, pri ktorej sa využíva vysokofrekvenčný elektrický prúd s nízkym napätím. Pôsobí na cirkuláciu krvi a lymfy, zlepšuje látkovú výmenu, uvoľňuje sťahy hladkého svalstva a znižuje bolesť. Využíva sa na liečbu pohybového systému, pri nervových, urologických, gynekologických či kožných.

Všetky Služby

Otváracie Hodiny

pondelok8:00 - 20:00
utorok8:00 - 20:00
streda8:00 - 20:00
stvrtok8:00 - 20:00
piatok8:00 - 20:00
sobotaNa objednávku
nedelaNa objednávku

Často kladené otázky

Prístrojová terapia môže byť vhodná pre ľudí trpiacich bolesťou, zraneniami svalov a kĺbov a ľudí, ktorí sa zotavujú po operácii. Môže byť tiež účinná pri rôznych stavoch, ako napr. artritída.

Áno, prístrojová terapia môže byť účinná pri liečbe chronických bolestí tým, že zmierni zápal, uvoľní svalové napätie a stimuluje hojenie tkanív.

Frekvencia terapie závisí od typu stavu, ktorý sa lieči, a od odporúčaní odborníka. Niektorí pacienti môžu potrebovať niekoľko sedení týždenne, zatiaľ čo iní si môžu vystačiť s jedným týždenným sedením.

Naša prístrojová terapia je pohodlná a bezbolestná.

Áno, prístrojovú terapiu je možné kombinovať s inými liečebnými metódami, ako sú cvičenie, masáže a fyzioterapia, na dosiahnutie optimálnych výsledkov.

Objednajte sa teraz a začnite svoju cestu k lepšiemu životu.