Cvičenia

  1. Domovská stránka
  2. Služby
  3. Cvičenia

Skupinové cvičenie pre deti

Cvičenie pre deti je zamerané na správne pohybové vzorce, ktoré pomôžu vývinu dieťaťa, jeho postoju a zdravému držaniu tela. Rozvíjame jemnú a hrubú motoriku a pomáhame vášmu dieťaťu hýbať sa správne.

Všetky služby

Otváracie Hodiny

pondelok8:00 - 20:00
utorok8:00 - 20:00
streda8:00 - 20:00
stvrtok8:00 - 20:00
piatok8:00 - 20:00
sobotaNa objednávku
nedelaNa objednávku

Často kladené otázky

Optimálna frekvencia cvičenia závisí od vašich cieľov a úrovne kondície. Všeobecne platí, že pre začiatočníkov je dobré cvičiť aspoň 3-4 krát týždenne, zatiaľ čo pokročilí môžu cvičiť aj denne.

Správne dýchanie je dôležité pre dodávanie kyslíka do svalov. Pri vykonávaní namáhavých cvikov sa zvyčajne odporúča dýchať cez nos pri zvýšenej fáze pohybu a vydychovať cez ústa pri znižovanej fáze.

Dĺžka tréningu závisí od cieľov a typu cvičenia. Všeobecne platí, že efektívny tréning by mal trvať 30-60 minút. Dôležité je zamerať sa na kvalitu cvičenia a správnu techniku.

Správna mechanika pohybu pomáha minimalizovať opakované zaťaženie na telo a prevenciu zranení. Korektné pohybové vzorce prispievajú k účinnosti cvičenia a lepšiemu výkonu v každodenných aktivitách.

Dôležité je začať s nízkou intenzitou a správne sa zamerať na techniku. Spolupráca s trénerom alebo fyzioterapeutom môže byť užitočná pri usmernení techniky a prevencií zranení.

Objednajte sa teraz a začnite svoju cestu k lepšiemu životu.