SM Cvičenia

  1. Domovská stránka
  2. Služby
  3. SM Cvičenia

Individuálne SM cvičenie

Poskytujeme individuálne cvičenie podľa vašich potrieb. Systém predstavuje cvičenia zamerané na pohybový aparát človeka, predovšetkým na chrbticu. Pri cvičení pracujeme s prirodzenou koordináciou chôdze, ktorú rozdeľujeme
do jednotlivých cvikov.

Skupinové SM cvičenie

Praktizujeme skupinové cvičenia podľa vašich potrieb. Systém predstavuje cvičenia zamerané na pohybový aparát človeka, predovšetkým na chrbticu. Spája rehabilitačnú liečbu s prevenciou, regeneráciou a kondičným tréningom v jednotnom metodickom postupe.

Manuálne SM techniky

Svalový korzet vyťahuje chrbát smerom nahor a následne umožňuje platničkám regenerovať sa a liečiť. Masírovaním a následným uvoľnením SM prostredníctvom manuálnych techník dochádza k svalovej rovnováhe. Odstraňuje sa napätie, vďaka čomu sa telo privádza do bezbolestného stavu.

Všetky služby

Otváracie Hodiny

pondelok8:00 - 20:00
utorok8:00 - 20:00
streda8:00 - 20:00
stvrtok8:00 - 20:00
piatok8:00 - 20:00
sobotaNa objednávku
nedelaNa objednávku

Často kladené otázky

Pre začiatočníkov so SM technikou sú vhodné cvičenia zamerané na posilnenie jadra, zlepšenie rovnováhy a pružnosti. Môžu to byť cviky s vlastnou váhou tela, cvičebnými loptami alebo pásmi.

Cvičiť je možné doma alebo v cvičebnom centre, závisí to od vašich preferencií. Ak ste začiatočník, spolupráca s odborníkom môže byť užitočná pre správne nastavenie cvičebného programu.

Cvičenia SM sú vhodné pre ľudí rôznych vekových skupín a kondícií. Program je nastavený podľa rôznych úrovní intenzity, takže je prispôsobený pre úplných začiatočníkov, ako aj pokročilých.

Viditeľné výsledky sa môžu líšiť v závislosti od vašich cieľov, fyzickej kondície a odhodlania. Niektorí ľudia môžu badať zlepšenie už po niekoľkých týždňoch, zatiaľ čo iní potrebujú viac času.

V prípade, že máte zdravotné problémy alebo obavy, by ste ešte pred samotným začatím techniky SM cvičení mali absolvovať konzultáciu so svojím lekárom alebo odborníkom z praxe.

Objednajte sa teraz a začnite svoju cestu k lepšiemu životu.