Služby

Cvičenia

Pohyb je kľúčový pre udržanie správneho fyzického
a psychického fungovania tela. Praktizujeme cvičenia, ktoré sú zamerané na správne pohybové vzorce, ktoré pomôžu k lepšiemu držaniu tela. Rozvíjame jemnú
a hrubú motoriku a pomáhame vám hýbať sa správne.

Detail služby

Darčekové poukážky

Vyberte si z ponuky našich poukážok a urobte radosť svojim blízkym, priateľom alebo rodine. Je to možnosť kedy si obdarovaný môže vybrať procedúru podľa svojich preferencií a potrieb. Tiež ich môžete obdarovať konkrétnou terapiou alebo skupinovým cvičením.

Detail služby

Fyzioterapia

Fyzioterapia sa zaoberá diagnostikou, liečbou a prevenciou porúch pohybového systému človeka. Terapia smeruje k udržaniu, podpore alebo obnove funkčnosti ľudského organizmu ako celku. Je jednou z oblastí rehabilitácie.

Detail služby

Joga

Joga je starodávna duchovná, telesná a mentálna disciplína. Zameriava sa na posilnenie tela, zlepšenie flexibility a rovnováhy, a upokojenie mysle. Rôzne štýly jogy ponúkajú rôzne prístupy, od dynamickej a fyzicky náročnejšej, po pokojné a meditatívne formy.

Detail služby

Masáže

Masáž je terapeutická technika, ktorá zahŕňa dotyk a manipuláciu tkanív tela s cieľom dosiahnuť fyzické a psychické uvoľnenie. Cieľom masáže je zlepšiť prekrvenie, uvoľniť napätie vo svaloch, znížiť stres a zvýšiť celkovú odolnosť človeka.

Detail služby

Pilates

Pilates je cvičebná metóda, ktorá sa zameriava
na posilnenie svalov a zlepšenie flexibility tela. Môže pomôcť zlepšiť držanie tela, vyrovnávať nerovnováhu svalového systému, znížiť riziko zranení. zlepšiť fyzickú kondíciu, ale aj zmierniť bolesti chrbta.

Detail služby

Prístrojová terapia

Prístrojová terapia – Fyzikálna terapia je terapeutická metóda zameraná na liečbu rôznych zdravotných problémov. REHABKE disponuje bezbolestnou rázovou vlnou s diatermiou, prístrojom TriJALUX na aplikáciu ozónu a kyseliny hyalurónovej bez použitia ihiel.

Detail služby

SM Cvičenia

SM Systém predstavuje systematické cvičenia zamerané na pohybový aparát človeka, predovšetkým chrbticu. Spája rehabilitačnú liečbu s prevenciou, regeneráciou a kondičným tréningom v jednotnom metodickom postupe.

Detail služby

Objednajte sa teraz a začnite svoju cestu k lepšiemu životu.