/ Edukačné

Omladenie pleti s Biofillerom

Omladenie pleti s Biofillerom je moderným prístupom k zlepšeniu vzhľadu pokožky, pričom sa využívajú prírodné látky
na dosiahnutie mladšieho a sviežejšieho vzhľadu. Táto technika sa stala populárnou v oblasti estetickej medicíny ako alternatíva
k tradičným chirurgickým zákrokom.

Ako funguje Biofiller?

Neinvazívne vpravovanie Biofilleru s laserom dosahuje hlbokú a biostimulačnú akciu pre skutočné omladenie. Dochádza totižto
k omladeniu a znovuzrodeniu poškodených a oslabených kolagénovo-elestínových vlákien v pokožke, k ich zahusteniu a nasiaknutiu kyseliny hyalurónovej do pokožky. To zabezpečí vyplnenie vrások, zjemnenie hlbokých vrások a celkové omladenie a spevnenie pokožky tváre, krku a dekoltu. Ide o veľmi obľúbenú procedúru, ktorou veľmi komfortne a neinvazívne dosiahne pleť požadovanú sviežosť, pevnosť a omladenie. Procedúra sa dá aplikovať celkovo alebo lokálne.

Výhody Biofilleru:

  • Prirodzený vzhľad: Biofiller dobre integruje s pokožkou, čo umožňuje dosiahnuť prirodzený vzhľad bez výrazných zmien.
  • Bez chirurgického zákroku: Omladenie pleti s Biofillerom je považované za minimálny invazívny postup, čo znamená, že ide o zákrok, ktorý nevyžaduje veľký chirurgický zásah ani dlhú rekonvalescenciu.
  • Okamžité výsledky: Po ošetrení možno vidieť okamžité zlepšenie vzhľadu, a to bez výrazných opuchov alebo modrín.

Pred rozhodnutím o využití metódy omladenia pleti s Biofillerom je dôležité konzultovať to s licencovaným odborníkom v oblasti estetickej medicíny. Konzultácia s odborníkom vám pomôže zistiť, či ste vhodný kandidát pre tento druh ošetrenia, a či vám môže pomôcť dosiahnuť požadovaný vzhľad pleti.

 

O nás

REHABKE je moderné rehabilitačné centrum v Košiciach so širokým portfóliom ponúkaných služieb.
Náš tím tvoria odborníci
so špecializáciou na fyziatriu, balneológiu a liečebnú rehabilitáciu. Disponujeme skúsenými fyzioterapeutmi, masérmi a lektormi.

Hľadať články

Kategórie

Objednajte sa teraz a začnite svoju cestu k lepšiemu životu.